O nas

WITAMY na stronie firmy OGRODY

Witamy na stronie firmy OGRODY Robert Liżewski.
Doświadczenie oraz nowe technologie zdobywaliśmy poza granicami naszego kraju- w Niemczech od roku 1998. Po zdobyciu doświadczenia firma rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku w miejscowości HASSLOCH. Od roku 2012 przenieśliśmy swoją działalność do Polski. Z biegiem czasu zdobyte technologie i doświadczenie wykorzystujemy w budowie dużych jak i małych budów.
Firma specjalizuje się w układaniu kostki betonowej oraz granitowej. Zadania wykonujemy kompleksowo na terenie całego kraju i nie tylko począwszy od fazy zaprojektowania nawierzchni do realizacji łącznie z dostawą wszystkich niezbędnych materiałów.
Budowane przez nas nawierzchnie charakteryzują się estetyką, funkcjonalnością i wytrzymałością. Zatrudniamy doświadczonych brukarzy , dysponujemy profesjonalnymi maszynami i sprzętem do robót ziemnych i brukarskich. Zapewniamy możliwość negocjacji cen. Proponujemy ciekawe rozwiązania w zakresie zagospodarowania terenu takie jak projekt 3D nawierzchni i ogrodu. Wstępne spotkanie, pomiar i wycena jest bezpłatne i niezobowiązujące. Zapewniamy solidność wykonania popartą udzielaną gwarancją na nasze usługi.

Firma nasza nie tylko wykonuje, ale także projektuje!!

ZAPROJEKTUJ SWÓJ TEREN W 3D- my ci w tym pomożemy!!!